MAKFRY İTALYA HOST MILANO FUARINDA

MAKFRY, bu yıl 40.sı düzenlenen Avrupa’nın en büyük Endüstriye Mutfak Ekipmanları fuarı olan İTALYA HOST MILANO fuarında yerini aldı.

MAKFRY markalı basınçlı fritözler, sıcak tutma ve paneleme üniteleri fuarda beğeni topladı. Fried chicken için gerekli ekipman ve gıda malzemelerinin imalatçısı olan MAKFRY, cazip fiyat seçenekleriyle sadece yurtiçinde değil Avrupa’da da adından söz ettiriyor.

Setüstü basınçlı fritöz ve 25 litre kapasiteli basınçlı fritöz seçeneklerinin yanı sıra sadece MAKFRY’ın ürettiği 14 litre kapasiteli basınçlı fritözün yeni kapak tasarımı göz doldurarak yoğun ilgi ve talep gördü.

20.10.2017 Cuma günü başlayan fuar, 24 Ekim’de sona erecek.


MENÜLERİNİZİ FRIED CHICKEN İLE ZENGİNLEŞTİRİN

MENÜNÜZE FRIED CHICKEN EKLEYİN DAHA ÇOK KAZANIN Fast food, restaurant, cafe sahibi işletmeciler sektörde aranan fried chicken ürünlerini menülerine ekleyerek daha fazla kazanabilirler. Fried chicken ürünlerini yapabilmek için ihtiyacınız olan ekipman, gıda ve ...

MARKALI KONSEPTLER

MARKALI KONSEPT PROGRAMLARI Kendi markamla orijinal lezzetin adresi olmak istiyorum diyorsanız, bu konsept tam size göre. Düşük maliyet yüksek kazanç iddiamızı kendi markanızda hayata geçirebilir, kısa sürede lezzet odağı haline gelebilirsiniz. Sağlam bir başlangıçla ...