Firma Tel : +90 232 207 21 51 Yurtiçi Satış : +90 541 734 21 80 Yurtdışı Satış : +90 541 734 21 51
Teknik Destek

TEKNİK DESTEK SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ

Makfry Group tasarladığı endüstriyel mutfak ekipmanları ile gıda sektörüne kullanım kolaylığı, tasarım uzmanlığı ve kalite odaklı üretimiyle kullanıcı güvenliğini ön planda olduğu yenilikçi çözümler getirmeye devam ediyor.

Mutfak ekipmanlarımız kalite açısından test edildiği gibi, her seferinde aynı tutarlılıkta ürünlerçıkarabilme noktasında da yoğun testlerden geçirilerek pazara sunulmaktadır.

Ürettiğimiz mutfak ekipmanları servisi kolay yapılabilir şekilde tasarlanmıştır. Ekonomik ve stok sıkıntısı olmayan yedek parçalarımızla geniş servis hizmeti sunmaktayız.

Ekipmanlarımızla ilgili her türlü soru, öneri ve sorunlarınızla ilgili olarak bize ulaşabilirsiniz.

Sorunlarınız için Teknik Destek Sayfamızdan “Sorun Giderme Kılavuzu’nu” takip ediniz.

Hala sorununuz devam ediyorsa destek almak için hemen bizi arayınız.

Hemen Destek Almak için Şimdi Arayın
0 541 734 21 24

MENÜLERİNİZİ FRIED CHICKEN İLE ZENGİNLEŞTİRİN

MENÜNÜZE FRIED CHICKEN EKLEYİN DAHA ÇOK KAZANIN Fast food, restaurant, cafe sahibi işletmeciler sektörde aranan fried chicken ürünlerini menülerine ekleyerek daha fazla kazanabilirler. Fried chicken ürünlerini yapabilmek için ihtiyacınız olan ekipman, gıda ve ...

MARKALI KONSEPTLER

MARKALI KONSEPT PROGRAMLARI Kendi markamla orijinal lezzetin adresi olmak istiyorum diyorsanız, bu konsept tam size göre. Düşük maliyet yüksek kazanç iddiamızı kendi markanızda hayata geçirebilir, kısa sürede lezzet odağı haline gelebilirsiniz. Sağlam bir başlangıçla ...