Firma Tel : +90 232 207 21 51 Yurtiçi Satış : +90 541 734 21 80 Yurtdışı Satış : +90 541 734 21 34
Yedek Parça

YEDEK PARÇA SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ

Makfry, mutfak ekipmanları üretiminde kaliteli parçalar kullanırken üretim aşamasında farklı aşamalarda kalite kontrolü yaparak da dayanıklı, işlevsel, kaliteli ve hesaplı ekipmanları işletmecilere sunmaktadır. Ürünlerine 2 yıl garanti veren firmamız daha sonrasında yedek parçalarını da kullanıcılara sunarak işletmecilerin uzun yıllar ekipman ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir.

Makinanızda herhangi bir nedenle problem yaşıyor iseniz öncelikle teknik destek sayfamızdan ihtiyacınız olan parçayı tespit etmeniz gerekir ya da Teknik Destek Uzmanımızla iletişime geçerek de ihtiyacınız olan parçayı tespit edebilirsiniz. Sonrasında makinanızın yedek parçasını sol taraftaki butonları takip ederek bulunuz ve firmamızla iletişime geçerek isteyiniz.
Hemen Destek Almak için Şimdi Arayın
0 541 734 21 24

MENÜLERİNİZİ FRIED CHICKEN İLE ZENGİNLEŞTİRİN

MENÜNÜZE FRIED CHICKEN EKLEYİN DAHA ÇOK KAZANIN Fast food, restaurant, cafe sahibi işletmeciler sektörde aranan fried chicken ürünlerini menülerine ekleyerek daha fazla kazanabilirler. Fried chicken ürünlerini yapabilmek için ihtiyacınız olan ekipman, gıda ve ...